طرح سفارشی

طرح سفارشی

طرح سفارشی به طرحی گفته می شه که در آرشیو طرح های فروشگاه سیناریوم نیست، و مشتری سفارش درست کردنش رو به سیناریوم می ده. به طور مثال در آرشیو ما طرحی از فیلم «سوپرمن» نیست، اما شما از طرفدار های پر و پا قرصش هستید و می خواید یه تیشرت با طرح سوپرمنی داشته باشید، برا همین به ما پیام می دید و ما براتون درستش می کنیم.  

طرح سفارشی شرایط خاص و هزینه ی متفاوتی نسبت به طرح های آرشیو سیناریوم داره. در ادامه به سوال هایی که احتمالن به ذهن شما خطور می کنه جواب دادیم:

1سیناریوم سفارش چه طرح هایی رو قبول می کنه؟
سیناریوم یه فروشگاه یادگاری های سینمایی و هنریه؛ بنابراین هر طرحی که به نوعی در حیطه ی هنر باشه رو طراحی و می کنه. این طرح ها می تونن برای فیلم ها و یا شخصیت های فعال در زمینه ی هنر و سینما باشن. اما طراحی یا چاپ یک طرح کاملن بی ربط از عهده ی ما خارجه.
2هزینه ی طراحی چقدره؟
هزینه ی درست کردن یک طرح سفارشی برای لباس 30 هزار تومنه. این مبلغ بعد از طراحی و همراه با مجموع مبلغ لباس و چاپ _و همچنین هزینه ی ارسال_ اخذ می شه.
3می تونم یه عکس بفرستم که سیناریوم برام چاپ کنه؟
طرح مخصوص چاپ روی لباس باید از ویژگی های خاصی برخوردار باشه. اکثر مخاطب ها فکر می کنن چاپ یک تصویر روی لباس کم و بیش مثل چاپ روی پوستر یا تخته شاسی می مونه. اما اصلن این طور نیست. در عین حال تصویر مخصوص چاپ روی لباس باید از رزولوشن (وضوح) بالایی، در حد 15 مگاپیکسل، برخوردار باشه _که در 99% مواقع عکس هایی که مخاطبین می فرستن چنین کیفیتی ندارن. بنابراین، شما جهت پیشنهاد یا ابراز سلیقه می تونید هر چقدر که دوست دارید برای سیناریوم عکس بفرستید، اما کار طراحی رو به سیناریوم بسپارید.
4چقدر طول می کشه یک طرح برام درست کنید؟
پیشبینی زمان دقیق آماده شدن یک طرح سفارشی امکان پذیر نیست، چون سیناریوم برنامه ی روزمره ی خودش رو داره، و ساخت یک طرح سفارشی یک پروژه ی اضافه بر سازمان به حساب میاد. اما به طور میانگین ظرف 3 روز می تونیم یک طرح جدید درست کنیم. در هر حال همون اول کار در مورد زمان تحویل با هم کنار می آیم.
5اگر از طرحتون خوشم نیومد چی؟
اگر از طرحی که درست کردیم خوشتون نیومد دو راه وجود داره: یا اونقدر تغییرش می دیم تا خوشتون بیاد، و یا اینکه عذرخواهی می کنیم و کار طراحی رو متوقف می کنیم. در نهایت اگر به هر دلیل طرح رو نخواستید مجبور به پرداخت هزینه نیستید.
6طرحی که برام درست می کنید مال خودِ خودمه؟
خیر، امتیاز طرح درست شده نهایتن متعلق به سیناریومه. ما بعد از مدتی طرح سفارشی شما رو برای فروش توی سایت می ذاریم. طرح سفارشی صرفن به این معناست که ما طرح رو به سلیقه ی شما و در اسرع وقت درست می کنیم. در حالت عادی ممکنه ماه ها، سال ها، و بلکه قرن ها طول بکشه تا طرح فیلم مورد علاقه ی شما رو طراحی کنیم؛ تازه تضمینی هم نیست طرحی که درست می کنیم کاملن به دلتون باشه یا نه. اما تعهد دیگه یی که بابت درخواست طراحی سفارشی به شما می دیم اینه که تا قبل از وصول سفارش شما، طرحتون رو توی سایت نذاریم؛ به این ترتیب حداقل اگر قراره طرح رو به کسی هدیه بدید، تا موقع هدیه دادن بکر و بی بدیل می مونه.
7چطور می تونم سفارش یک طرح سفارشی بدم؟
برای سفارش یک طرح سفارشی می تونید از طریق همه ی راه های تماس با سیناریوم، شامل تلگرام، اینستاگرام، ایمیل، زنگ و پیامک، و غیره، با ما تماس بگیرید. تلگرام و اینستاگرام برای انجام این کار راحت تر هستن.

 

هنوز برات ابهام هست؟ حتمن بپرس!

× سوال داری؟ بیا بچتیم!