طرح سفارشی

طرح سفارشی

طرح سفارشی به طرحی گفته می شه که در آرشیو طرح های فروشگاه سیناریوم نیست، و مشتری سفارش درست کردنش رو به سیناریوم می ده. به طور مثال در آرشیو ما طرحی از فیلم «سوپرمن» نیست، اما شما از طرفدار های پر و پا قرصش هستید و می خواید یه تیشرت با طرح سوپرمن داشته باشید، برا همین به ما پیام می دید و ما براتون درستش می کنیم.  

طرح سفارشی شرایط خاص و متفاوتی نسبت به طرح های آرشیو سیناریوم داره. در ادامه به سوال هایی که احتمالن به ذهن شما خطور می کنه جواب دادیم:

1سیناریوم سفارش چه طرح هایی رو قبول می کنه؟
ما سفارش چاپ هر متن یا تصویری که دارای محتوای خطرناک، حساسیت برانگیز، و کشنده نباشه رو قبول می کنیم.
2هزینه ی طرح سفارشی چقدره؟
طرح سفارشی در صورتی که نیاز به ویرایش توسط ما نداشته باشه هزینه ای مساوی با طرح های موجود در آرشیومون داره. در صورت نیاز به ویرایش، مبلغ 50 هزار تومن بابت هر طرح به سفارش شما اضافه می شه.
3می تونم یه عکس بفرستم که سیناریوم برام چاپ کنه؟
البته، اما تصویر مخصوص چاپ روی لباس باید از رزولوشن (وضوح) بالایی، در حد 15 مگاپیکسل، برخوردار باشه _که در 99% مواقع عکس هایی که مخاطبین می فرستن چنین کیفیتی ندارن. بنابراین، شما جهت پیشنهاد یا ابراز سلیقه می تونید هر چقدر که دوست دارید برای سیناریوم عکس بفرستید اما برای چاپ ما می بایست ابتدا نسخه ی با کیفیت و مناسب این عکس ها رو فراهم کنیم.
4چقدر طول می کشه یک طرح برام درست کنید؟
پیشبینی زمان دقیق آماده شدن یک طرح سفارشی امکان پذیر نیست، چون سیناریوم برنامه ی روزمره ی خودش رو داره، و ساخت یک طرح سفارشی یک پروژه ی اضافه بر سازمان به حساب میاد. اما به طور میانگین ظرف 3 روز می تونیم یک طرح جدید درست کنیم. در هر حال همون اول کار در مورد زمان تحویل با هم کنار می آیم.
5هر عکسی بخوام چاپ می کنید؟
هر عکسی اصولن قابل چاپ روی لباس هست اما در زمینه ی چاپ لباس شرط اول وجود عکس با کیفیت و با رزولوشن بسیار زیاده؛ حدود 15 مگاپیکسل. بنابراین در صورتی که عکسی با کیفیت برای ما بفرستید یا ما بتونیم نسخه ی با کیفیتش رو پیدا بکنیم می تونیم با چاپش در خدمتتون باشیم.
6طرحی که برام درست می کنید مال خودِ خودمه؟
خیر، امتیاز طرح درست شده نهایتن متعلق به سیناریومه. ما بعد از مدتی طرح سفارشی شما رو برای فروش توی سایت می ذاریم. طرح سفارشی صرفن به این معناست که ما طرح رو به سلیقه ی شما و در اسرع وقت درست می کنیم. در حالت عادی ممکنه ماه ها، سال ها، و بلکه قرن ها طول بکشه تا طرح فیلم مورد علاقه ی شما رو طراحی کنیم؛ تازه تضمینی هم نیست طرحی که درست می کنیم کاملن به دلتون باشه یا نه. اما تعهد دیگه یی که بابت درخواست طراحی سفارشی به شما می دیم اینه که تا قبل از وصول سفارش شما، طرحتون رو توی سایت نذاریم؛ به این ترتیب حداقل اگر قراره طرح رو به کسی هدیه بدید، تا موقع هدیه دادن بکر و بی بدیل می مونه.
7چطور می تونم سفارش یک طرح سفارشی بدم؟
برای سفارش یک طرح سفارشی می تونید از طریق همه ی راه های تماس با سیناریوم، شامل تلگرام، اینستاگرام، ایمیل، زنگ و پیامک، و غیره، با ما تماس بگیرید. تلگرام و اینستاگرام برای انجام این کار راحت تر هستن.

 

هنوز برات ابهام هست؟ حتمن بپرس!

× سوال داری؟ بیا بچتیم!