زیرنویس فیلم کلایمکس گاسپار نوئه

موسیقی فیلم Love گاسپار نوئه
موسیقی فیلم Love گاسپار نوئه
بهمن 6, 1397
پوستر Climax گاسپار نوئه
معرفی فیلم کلایمکس گاسپار نوئه
بهمن 12, 1397
نمایش همه

زیرنویس فیلم کلایمکس گاسپار نوئه

زیرنویس Climax گاسپار نوئه

زیرنویس فارسی کلایمکس را از فروشگاه اینترنتی سیناریوم دانلود کنید

زیرنویس فیلم کلایمکس گاسپار نوئه
5 (100%) 1 رای

پروژه ی ساخت فیلم کلایمکس (Climax) از فوریه ی سال 2018 شروع شد. گاسپار نوئه به صورت برق آسا در طی تنها 2 هفته فیلمبرداری Climax را به پایان برد. سپس زمان باقی مانده تا فستیوال کن را صرف تدوین و انجام باقی کار های فیلمش کرد تا بتواند آن را برای اکران در برنامه ی دو هفته ی کارگردان ها در فستیوال کن ارائه دهد. گزارش حضور فیلم Climax در فستیوال کن را نیز در سیناریوم بخوانید.

Clmax نه تنها در دو هفته ی کارگردان ها، بلکه در بسیاری دیگر از فستیوال هایی که در طول یک سال اخیر برگزار شده درخششی فوق العاده داشته و جوایز گوناگونی را برنده شده. حتا خارج از محیط حرفه یی و فستیوال ها، Climax با استقبال خوبی از طرف مردم مواجه شده. فیلم Climax در کشور های زیادی از هر 5 قاره ی جهان به نمایش درآمده.

یک سال آزگار طول کشید تا نسخه ی با کیفیت Climax در اینترنت قرار بگیرد، و مردم فلک زده ی جهان سوم بتوانند آن را تماشا کنند. اما ما بلافاصله بعد از دسترسی به این فیلم در اینترنت و پیدا کردن زیرنویس انگلیسی، اقدام به ترجمه ی زیرنویس آن به فارسی کردیم.

زیرنویس Climax

 

زیرنویس فارسی فیلم Climax گاسپار نوئه

ما فیلم بین ها عادت کرده ایم زیرنویس فیلم ها را رایگان دانلود کنیم. اما باید در نظر بگیریم سایت هایی که زیرنویس برای دانلود ارائه می دهند، هزینه های خود را از طریق فروش اکانت و یا تبلیغات جبران می کنند. متاسفانه سیناریوم چنین امکاناتی را در اختیار ندارد. سیناریوم یک وبلاگ و فروشگاه اینترنتی ست که هزینه هایش را از طریق فروش محصول تامین می کند. بنابراین امیدواریم از اینکه ناچاریم هزینه یی را برای دانلود زیرنویس Climax در نظر بگیریم طرفداران گاسپار نوئه ما را ببخشند، و همچنین حمایت کنند.

 

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Cliamx گاسپار نوئه

زیرنویس Climax گاسپار نوئه با فرمت SRT ست و قابل اجرا بر روی هر کامپیوتر و پخش کننده ی ویدیویی می باشد. این زیرنویس بار ها و در چند کامپیوتر با پلیر های مختلف امتحان شده تا مطمئن شویم نقصی در آن وجود ندارد. زیرنویس با فرمت SRT این قابلیت را به شما می دهد تا نوع فونت، و اندازه و رنگ آن را خودتان انتخاب کنید.

زیرنویس فارسی فیلم Climax گاسپار نوئه را از فروشگاه اینترنتی سیناریوم دانلود کنید.

اگر در دانلود و استفاده از این زیرنویس به مشکل برخوردید، سیناریوم آماده ی پشتیبانی از شما ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *